Czego szukaliśmy w Google w 2018 roku?

Jesteście ciekawi, czego najczęściej szukaliśmy w wyszukiwarce Google w 2018 roku? Oto lista najpopularniejszych haseł – sprawdź, czy będziesz zaskoczony.
Wiemy, czego Polacy szukali w 2018 roku w Google najczęściej – zobacz najpopularniejsze hasła i sprawdź, czy zaliczasz się do grupy osób, które wpisywały właśnie taka hasła. Google tego typu zestawienia publikuje każdego roku.
W 2018 do najczęściej wpisywanych haseł należały m.in. „Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018″ – jest to hasło najpopularniejsze ze wszystkich, którego szukaliśmy. Niektóre nasze wpisy były dość zaskakujące, m.in. ile palców ma koń.
Poza tym do najczęściej wpisywanych haseł należały „ile kosztuje szczepionka na odrę”, „Co to jest RODO”, „ile zebrał WOŚP?”, „Eurowizja 2018”, „egzamin gimnazjalny 2018”, „Zaćmienie Księżyca”, „Black Friday 2018”, „skoki narciarskie 2018”, „ferie zimowe 2018”, „co to jest RRSO”, „Tomasz Mackiewicz”, z filmów „Kler” i „Bohemian Rhapsody”, „Planeta Singli 2”, „Nowe oblicze Greya”, a z seriali „Korona Królów”, „Elif”, „Meandry uczuć” oraz „Ślepnąć od świateł”.
Często wpisywane są też osoby, które zmarły, a zatem w 2018 roku wpisywaliśmy takie hasła jak „Avicii”, „Kora” itd. W zestawieniu znalazły się też wybory samorządowe, nowy sklep internetowy z modą, czyli About You, a także aktorka Meghan Markle, która wyszła za brytyjskiego księcia Harry’ego.
Co ciekawe, wśród 10 najczęściej wpisywanych w wyszukiwarkę osób, są także Sylvester Stallone oraz Agnieszka Kotulanka!

KKw,fot.422737/Pixabay

READ  Jak wykorzystywać technologię w kampaniach?

Post Author: Isomedia