„Kuchenne rewolucje” tracą oglądalność, ale nadal są przebojem TVN!

„Kuchenne rewolucje” zrobiły w Polsce prawdziwą furorę i zyskały licznych fanów. To jedna z najlepszych serii na świecie zapewne dzięki Magdzie Gessler, kontrowersyjnej, ale cenionej prowadzącej kulinarne show.

Mimo licznych fanów trzeba zauważyć, że 17. seria „Kuchennych rewolucji” ma już niższą oglądalność. To musiało kiedyś nastąpić, gdyż format programu jest jednak dość powtarzalny, a uczestnicy robią nieustannie te same błędy. Wiosną 2018 roku „Kuchenne rewolucje” odnotowały nieco gorszy wynik, ale reality-show prowadzone przez Magdę Gessler i tak jest najchętniej oglądanym programem w czwartki.

To nie wszystko – „Kuchenne rewolucje” pozostają mianowicie nadal hitem stacji, a zatem nic dziwnego, że telewizja TVN już planuje kolejną edycję. Ostatnią serię oglądało średnio 2,417 mln widzów, co jest naprawdę dobrym wynikiem, mimo że faktycznie gorszym w porównaniu do zeszłorocznych edycji. Zestawiając obecny wynik z tym z 2017 roku, program ma o 91 tys. widzów mniej. Jeszcze większa różnica będzie w porównaniu z 2016 roku – „Kuchenne rewolucje” straciły ponad 157 tys. widzów.

Mimo to przychody z reklam są wysokie, wyniosły mianowicie ponad 29,974 mln złotych. Ponadto program cieszy się sympatią wielu widzów, różnych grup wiekowych i zawodowych. Mimo swej powtarzalności nadal gromadzi przed telewizorem licznych sympatyków – zapewne zarówno gotowania, jak i sensacji oraz samej prowadzącej.

(KKw / Fot. Pixabay/cc0)

READ  Najlepszy kwartał od 10 lat rynku reklamowego!

Post Author: Isomedia