Netflix i Instagram razem?

Tak! Zapowiada się ciekawa współpraca – dzięki wspólnym działaniom Netflixa i Instagrama będzie można błyskawicznie podzielić się świetnym serialem ze znajomymi! Jak to działa?

To fajna wiadomość i udana niespodzianka od Netflixa dla użytkowników serwisu. Od teraz użytkownicy popularnej platformy będą mogli podzielić się ulubionymi produkcjami na niej dostępnymi ze znajomymi.

Jak wiadomo, to właśnie Netflix oraz HBO są najpopularniejszymi platformami streamingowymi na świecie. Jego twórcy świetnie znają się na reklamie, wiedzą też, jak umilić spędzany na oglądaniu filmów i seriali czas swoim użytkownikom – stąd właśnie pomysł na nową opcję, niezwykle zresztą ciekawą. Połączyli mianowicie siły z Instagramem i widzowie będą mogli podzielić się ulubionymi serialami Netflixa ze znajomymi. Ucieszy to obie strony – zarówno fanów Netflixa, jak i Instagrama.

Jak? Otóż będzie możliwość udostępnienia ulubionych seriali i emocji przez nie wywołanych na InstaStories! A, dodajmy, opcja ta staje się coraz popularniejsza. Trzeba jedynie zaktualizować apkę Netflixa. W trakcie oglądania, naciskamy przycisk „Udostępnij”, „Relacja na Instagramie” i znajdziemy się w panelu Stories na Instagramie. Proste?

Co więcej, nasi znajomi, po otrzymaniu od nas Story, po kliknięciu w udostępniony tytuł od razu zostaną przeniesieni do aplikacji Netflixa! Spodobał Wam się ten pomysł? Musimy nieco ostudzić Wasz zapał – opcja na razie jest dostępna tylko na iPhonie. Być może jednak w przyszłości rozwiązanie to trafi także na smartfony z Androidem, na razie nie wiadomo. Jeśli opcja ta spotka się z uznaniem, całkiem możliwe, że Netflix wprowadzi ją także na telefony bez systemu iOS.

/ Kw.wk, foto:TeroVesalainen/Pixabay

READ  Serwisy o nowych technologiach

Post Author: Isomedia