Rozwiązania dla zdrowia – diagnostyka USG

Rozmaici producenci wykorzystują innowacyjne technologie i realizuje spersonalizowane rozwiązania, realizując produkty dla służby zdrowia i zapewniając lepszy poziom opieki medycznej.

Firmy m.in. przesuwają granice technologii ultradźwiękowej, stosując zaawansowane funkcje obrazowania, a także dostarczają technologię monitorowania stanu zdrowia oraz opiekę medyczną poprzez inteligentne i intuicyjne w obsłudze urządzenia.

Przykładem jest aplikacja Samsung S Health pozwala na pomiar poziomu tlenu we krwi i glukozy, tętna i ciśnienia krwi. Śledzi codzienną aktywność, odżywianie, sen, tętno, poziom stresu, a także prezentuje postępy. To jedna z najpopularniejszych apek tego typu, a dodatkowo współpracuje z innymi urządzeniami – nie tylko Samsunga, ale też innymi cyfrowymi urządzeniami do monitorowania zdrowia.

Wystarczy, że ustawisz swoje cele zdrowotne, a urządzenie pomoże Ci je realizować. Nawet drobne zmiany w codziennym życiu mogą zaowocować. Aplikacja pokaże, jak długo biegałeś, spacerowałeś, ile kalorii spaliłeś, a także, jaki był to dystans. Co ważne i wygodne, Samsung Health ma funkcję automatycznego wykrywania treningu. Jeśli biegasz lub chodzisz, rozpozna te aktywności i uruchamia się, zaczynając śledzić je na smartfonie.

No właśnie – czy tylko na smartfonie? Samsung Health potrafi synchronizować urządzenia inteligentne i inne urządzenia monitorowania zdrowia, abyś uzyskiwał informacje na bieżąco i zawsze aktualne. Możesz też zdobywać dodatkowe informacje na temat zdrowia, odżywiania, ćwiczeń wideo, treningów i innych przydatnych akcesoriów oraz usług, co będzie dla Ciebie jedynie dodatkową motywacją. Na zapał użytkowników wpływa też system nagród – można osiągać kamienie milowe – czy też rywalizacja z innymi użytkownikami, w tym znajomymi korzystającymi z Samsung Health.

Fot:GDJ/Pixabay, KarKw

READ  Jaki jest profil użytkownika Instagrama?

Post Author: Isomedia