Szybki Internet gdziekolwiek jesteś

Jak zagwarantować idealne połączenie z Internetem do pracy lub nauki w trybie home office albo hybrydowym? Jest rozwiązanie – sprawdź, w co warto zainwestować.

By móc korzystać z Internetu i oglądać filmy na Netflixie lub innej platformie, szybkie i stabilne połączenie to podstawa. Internet zapewnia przecież kontakt ze światem. Jednak szybkie, pewne i stabilne połączenie nie zawsze jest możliwe.

Wiele osób walczy ze słabym routerem, inni żądają lepszej szybkości połączenia od swojego dostawcy Internetu, jeszcze inni są skazani jedynie na tzw. mobilny pakiet lub funkcję w telefonie pozwalającą na udostępnianie Internetu.

Jak zagwarantować sobie szybki Internet?

Jest rozwiązanie na każdy z tych problemów. Czasami jedno urządzenie sprawi, że uzyskasz dostęp do szybkiego i pewnego Internetu. Możesz poprawić komfort korzystania z sieci, decydując się na zakup TP-Link Deco X20-4G. Sprzęt zapewni znacznie lepszą jakość połączenia.

TP-Link Deco X20-4G – gwarancja szybkiego Internetu zawsze i wszędzie

To odpowiedni gadżet dla każdego, kto potrzebują stabilnego i szybkiego połączenia z Internetem, a rozwiązania dostawców nie są wystarczające. Do pracy czy nauki będzie idealny. Jest to wysokiej jakości router bezprzewodowy, który obsługuje najnowsze technologie – jak Wi-Fi 6 czy Wi-Fi Mesh. Poza tym urządzenie może pełnić funkcję routera 4G, obsługującego standard LTE-A Cat 6.

TP-Link Deco X20-4G pozwala też na pracę w dwóch trybach, co bywa bardzo przydatne w wielu sytuacjach – 4G oraz w trybie wykorzystującym łączność przewodową. Dzięki Wi-Fi 6 wykorzystasz pełny zakres łącza i możliwe staną się nawet transfery 1800 Mbps.

Dzięki obsłudze funkcji Wi-Fi Mesh można bez problemu połączyć kilka urządzeń, obejmując zasięgiem sieci bezprzewodowej naprawdę duży obszar. Bez problemów typu konieczność wiercenia czy przeciągania kabli albo konieczności co chwila przełączania się między sieciami.

READ  E-kontrola rodzicielska

fot. fancycrave1 / Pixabay

Post Author: Isomedia