Twitter. Chronologia udostępnianych treści

Jedną z najpopularniejszych aplikacji jest także Twitter. Liczba jego zwolenników wciąż rośnie, a zatem nic dziwnego, że zachodzą w nim duże zmiany i wciąż jest rozwijany.

Twitter depcze po piętach innym mediom społecznościowym – trafił już do grupy gigantów w tej branży. Liczne zmiany i nowości usprawniają jego działanie, a także pozyskują nowych użytkowników. Ten serwis społecznościowy udostępniający usługę mikroblogowania funkcjonuje od 2006 roku, ale szybko zyskał ważną pozycję w świecie social mediów.

Przypomnijmy, że użytkownicy piszą krótkie wiadomości przez stronę www, SMS lub aplikację na smartfonie. W listopadzie 2013 roku Twitter zadebiutował na nowojorskiej giełdzie i obecnie cieszy się dużą popularnością.

Dobrą informacją dla miłośników Twittera poszukujących najnowszych informacji jest to, że Twitter planuje przywrócić chronologię tweetów na osi czasu. Ruszyły prace nad tym rozwiązaniem – najnowsze treści będą zatem widoczne u góry osi czasu. Do teraz pokazywały się te, które algorytm uznał za najbardziej właściwe i ciekawe.

Warto też wiedzieć, że każdy użytkownik będzie miał wybór, czyli będzie mógł wybrać rozwiązanie bardziej mu pasujące. Dzięki tym zmianom użytkownicy mogą zatem wybierać, czy tweety mają być widoczne według chronologii, czy może algorytm ma je dopasować do nas.

Wyświetlanie najlepszych tweetów na osi czasu również zaktualizowano – jeżeli wyłączymy tę funkcję, zobaczymy treści w kolejności chronologicznej, które opublikowały osoby przez nas obserwowane.

Fot.

READ  Instagram Stories – jak korzystać?

Post Author: Isomedia